Zadzwoń

O nas

Witamy Państwa w naszym, malutkim drewnianym domku, położonym w uroczej okolicy, na skraju Rogalińskiego Parku Krajobrazowego. Drewniana Zagroda, to domek przeznaczony dla 4 osób. Gwarantuje przytulną, sielską atmosferę. Okoliczny krajobraz, tworzą niepowtarzalny klimat wart wielokrotnych odwiedzin!

Ofertę, z uwagi na charakter domu i ogrodu, kierujemy do osób dorosłych, starszych dzieci i małych psów. W trosce o młodsze pociechy informujemy, że w domku znajdują się strome schody na piętro, natomiast w ogrodzie niezabezpieczone bramkami schody do piwnicy oraz mały ale głęboki stawek. Rosną w nim także rośliny szkodliwe dla małych dzieci (konwalia i cis). W naszym młodym, zaledwie 3 letnim ogrodzie, posadziliśmy wiele małych roślin i większe psy, z racji rozmiarów mogą wyrządzić w nim zbyt duże szkody. Małe zwierzaki zapraszamy do korzystania do woli z jego uroków!

widok z lotu ptaka na drewnianą zagrodę

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Centrum Hipiki Antoniego Chłapowskiego, gdzie można skorzystać z jazdy konnej, lekcji oraz posilić się w Karczmie.

Niewątpliwym atutem naszego domku jest bliskość Warty oraz rozległych lasów, co umożliwia aktywny wypoczynek i pełen relaks na świeżym powietrzu.

W Warcie można złowić, w zależności od umiejętności i szczęścia, sandacza, suma, szczupaka i okonia oraz białą rybę:)). Pobliski las to z kolei oznakowane szlaki rowerowe i konne i wyjątkowe bogactwo zwierzyny. Łatwo tu spotkać sarny, jelenie, dziki, zające lub bobry.

W zależności od pory roku mogą Państwo również obejrzeć łany leśnych konwalii lub zbierać grzyby i jagody.