Drewniana ZagrodaNoclegiNoclegi Jaszkowo
Strona główna

Witamy Państwa w naszym, malutkim drewnianym domku, położonym w uroczej okolicy, na skraju Rogalińskiego Parku Krajobrazowego. Przeznaczony dla 4 osób domek, gwarantuje sielską, przytulną atmosferę, sprawiającą, że nie chcę się z niego wyjeżdżać.

Nasza oferta skierowana jest do osób dorosłych, starszych dzieci i małych psów, a to przez wzgląd na charakter domu i ogrodu. W domku znajdują się schody na piętro, a w ogrodzie do piwnicy, które nie są zabezpieczone bramkami. Ponadto w ogrodzie znajduje się mały ale głęboki stawek. Rosną też w nim rośliny szkodliwe dla małych dzieci rośliny ( konwalia i cis) Założony 3 lata temu ogród jest jeszcze młody, znajduje się w nim wiele małych roślin i duże psy wyrządzają w nim swoimi rozmiarami, zbyt duże szkody. Natomiast małe psy i koty mogą w nim biegać do woli

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Centrum Hipiki Antoniego Chłapowskiego, gdzie można skorzystać z jazdy konnej, lekcji oraz posilić się w Karczmie.

Bliskość Warty oraz rozległych lasów umożliwia aktywny wypoczynek i pełny relaks. W Warcie można złowić, w zależności od umiejętności i szczęścia;)) sandacza, suma, szczupaka i okonia oraz białą rybę. W pobliskim lesie znajdują się oznakowane szlaki rowerowe i konne. Las ten jest wyjątkowo bogaty w zwierzynę, łatwo tu spotkać sarny, jelenie, dziki, zające lub bobry. Można także w zależności od pory roku: obejrzeć łany leśnych konwalii lub zbierać grzyby i jagody.

Drewniana Zagroda © 2011
Wszelkie Prawa Zastrzeżone