Drewniana ZagrodaNoclegiNoclegi Jaszkowo
Oferta i cennik

Przedstawiamy Państwu ofertę komfortowego, samodzielnego, całorocznego domu na wynajem przeznaczonego dla 4 osób. Dom położony jest w małej wiosce Jaszkowo na terenie Rogalińskiego Parku Krajobrazowego, zaledwie 40 km na południe od Poznania. Drewniany dom powstał w 2008-2010 , na podstawie własnego projektu. Równoległe powstawał towarzyszący mu ogród, także własnego pomysłu.

Na parterze mieści się salon ogrzewany żeliwnym piecem na drewno tzw. „kozą”, wyposażona kuchnia, umożliwiająca samodzielne przygotowywanie posiłków oraz łazienka z kabina prysznicową ( do dyspozycji gości są: ręczniki i suszarka do włosów) Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, ogrzewane piecami elektrycznymi. Większa z podwójnym łóżkiem i mniejsza z dwoma pojedynczymi łóżkami W ogrodzie zaś, goście znajdą wygodną drewnianą altanę z murowanym grillem oraz miejsce parkingowe na dwa samochody, cały teren jest ogrodzony.

Do dyspozycji gości pozostawiamy mapy, przewodniki i książki o regionie i okolicy, także w języku angielskim i niemieckim, gry planszowe ( beckgammon itp.), kije do Nordic Walking i rakietki do badmintona. W ogrodzie w zależności od pory roku można posmakować poziomek, malin, czy jeżyn oraz korzystać z ogródka ziołowego.

W domu nie znajdą Państwo za to telewizji, a jedynie radio i gramofon na winyle!!!!! Korzystanie z drewna, piecyków, kuchni, ogrodu, sprzętu rekreacyjnego itp. wliczone jest w cenę wynajmu!!!!

Cena noclegu to 300zł za domek, za dobę za 4 osoby.
Istnieje możliwość dostawki - 75zł za osobę.
Doba trwa od godziny 16:00 do 12:00
Pobieramy kaucję 500zł, która jest zwracana po zakończonym pobycie.

Rezerwacje są przyjmowane telefonicznie pod numerem telefonu 602 282 349, przy pobytach dłuższych istnieje możliwość negocjacji ceny.

Nie wynajmujemy domu na krócej niż weekend.
Drewniana Zagroda © 2011
Wszelkie Prawa Zastrzeżone